Titulní strana » Ostatní http://galerie.avmania.e15.cz/showphoto.php?photo=28747&limit=recent&ids=http://galerie.avmania.e15.cz/showphoto.php?photo=28742&limit=recent&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

Kabel k tiskárně
Zkusit se má všechno, zdvojnásobil jsem cenu tiskárny a tiskne pořád stejně :-( Pak mi žena řekla, nedělej blbosti, strč to do DACana. No se Senny PX100 žádný rozdíl, furt to hraje na ho\/no. Situace se mění po přípojení HD800, ač jsou to jen jedničky a nuly a na nich se nic nemění, placebo je mocný, zlepšila se čitelnost nahrávky, stoupla dynamika a celý se to vyčistilo. Rozdíl skoro jak mezi udACem a schit modem. Příště bych do toho šel zas, což asi budu muset i na druhý sestavě.
A děkuji klukům z kabel guru za zapůjčení několika kabelů a možnosti si to odzkoušet jako člověk. Tolik ochoty a vstřícnosti se jen tak nevidí... jen ten repro kabel musí počkat Smile (ale prasátko se plní a žena povolila)

Autor: bubaak
všechny fotografie tohoto autora
Datum: Út, 11. 4. 2017  Zobrazení: 2326 ×
« další ·
HiFiMAN SHANGRI-LA (bacil2)
Actidamp mkII (nahoře) (misakq)
Kabel k tiskárně (bubaak)
Hra na hifi (Petulda)
Fostex TE-05 (bacil2)
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
kychtax
Čt, 27. 4. 2017 22:06

Měl jsem takhle půjčený USB kablík od Srolla. A změnil názor na to, že na USB kablíku nezáleží. Záleží. Krutá změna. Po zapojení starého zpátky..

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
kychtax
Čt, 27. 4. 2017 22:10

.. a strašně moc záleží, jak je kablík stíněný. Ted si s tím hraju a trochu diy.
http://www.imagehosting.cz/?v=suprajrj.jpg